Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Wpisy otagowane : bawelna

Mei Tai woolloomooloo 288

marysiowamama

Tym razem bawełniana wersja nosidła. Z jednej strony aplikacja wyszywana maszynowo z drugiej piękna zwierzęca tkanina ;) Całość ma mocno wypełnione pasy i boki i podwiązywany zagłówek.

marysiowamama

Obecnie na panele posiadamy takie oto piękne wzory. Oczywiście na życzenie istnieje możliwość zamówienia dowolnej tkaniny.

Mei Tai woolloomooloo 283

marysiowamama

Kolejna letnia, lekka wersja nosidła woolloomooloo. Wersja dla chłopca, wydanie sowie ;) Lubię takie kolory, zwłąszcza jak za ognem kwitnie już lato. Nosidło posiada dopinany kapturek, usztywniony i podwiązywany zagłówek, mocno wypełnione pasy oraz p... więcej

Przegląd tkanin

marysiowamama

Zrobiłam przegląd tkanin. Mam ich tyle że mam nadzieję że nikt nigdy ich nie zważy...Są wszędzie. Wybrałam te które swoją wielkością i gatunkiem nadają się na mt na panel. Można też oczywiście w każdej chwili poszerzyć ofertę na życzenie zamawiająceg... więcej

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci