Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Obecnie dostępne

marysiowamama

Obecnie dostępne tkaniny na panele. Oczywiście istnieje jeszcze możliwość zamówienia w sklepie z tkaninami.

Mei Tai woolloomooloo 290

marysiowamama

Zbliżamy się do 300 :) Tym razem mt zbliżony do tego który sama kiedyś miałam. Bardzo lubię patchworkowe nosidła i wielką przyjemność sprawia mi ich szycie. Do tego przyszła właścicielka wybrała cudowną tkaninę z mandalami i powiem szczerze że zdjęci... więcej

Mei Tai woolloomooloo 289

marysiowamama

kolejna czerwona bawełna w roli głównej. Tym razem z jednej strony wredny ;) kot Sylwester a z drugiej kolorowy mix na te szare jesienne dni które czekają już za progiem. Mam nadzieję że całość się spodoba. W zestawie podwiązywany zagłówek i dwa dopi... więcej

Mei Tai woolloomooloo 288

marysiowamama

Tym razem bawełniana wersja nosidła. Z jednej strony aplikacja wyszywana maszynowo z drugiej piękna zwierzęca tkanina ;) Całość ma mocno wypełnione pasy i boki i podwiązywany zagłówek.

marysiowamama

Obecnie na panele posiadamy takie oto piękne wzory. Oczywiście na życzenie istnieje możliwość zamówienia dowolnej tkaniny.

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci