Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Mei Tai woolloomooloo 279

marysiowamama

I znowu wersja bawełniana idealna na upały na które czekamy ;) Tym razem w opcji sowiej. Nosidełko posiada dopinany kapturek, mocno wypełnione pasy, usztywniony i podwiązywany zagłówek. Oto efekt pracy:

Mei Tai woolloomooloo 278

marysiowamama

Tym razem miejsce docelowe tego nosidła to słoneczny Cypr, stąd też morskie klimaty. Pomysł na wzór zupełnie nie mój ale nie ukrywam że takie patchworkowe połączenia bardzo mi się podobają. Nosidło w rozmiarze standardowym, z mocno wypełnionymi pasam... więcej

Tkaniny

marysiowamama

Aktualnie od ręki na panele dostępne są następujące tkaniny:

Witamy wiosnę?

marysiowamama

Miejmy nadzieję że zima już za nami :) Optymistycznie przy zapachu lawendy zasiadam do szycia. Następny mt w stylu morskim ;)

Mei Tai woolloomooloo 277

marysiowamama

Oj zadziało się przy robieniu zdjęć tego nosidła. Wyłamały się drzwi balkonowe i cała moja uwaga skierowana była już na ekipy, naprawę itd przez co zdjęcia pojawiają się dopiero dzisiaj. Na życzenie nosidło w szarościach.

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci