Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Mei Tai zimowe...

Mei Tai 200 !!!!!!!!!!!!!!

marysiowamama

No i mamy nr 200 :)) Okazja do świętowania ;) Padło na zimowy. Uszyty jest z granatowego, bardzo miłego w dotyku sztruksu z aplikacjami robionymi maszynowo. W zestawie podszyty futerkiem płaski kapturek.

Mei Tai 195

marysiowamama

Czas rozpocząć sezon zimowych nosideł. W trakcie czekania na tkaniny powstał ten oto egzemplarz. Powiem szczerze że jestem zakochana w tej tkaninie. Mam jeszcze kilka innych fajnych motywów do wycięcia.

Mei Tai 160

marysiowamama

Mei Tai uszyty z szarego bardzo miłego w dotyku sztruksu oraz grubego, ciepłego także niesamowicie miłego futerka. Boki podcięte wypełnione gąbką, zagłówek usztywniony, dopinany ciepły kaptur.

Mei Tai 158

marysiowamama

Mei tai w wersji zimowej z ciut większym panelem i profilowanym na pupę panelem. Boki podcięte i wypełnione, zagłówek usztywniony i większy niż w standardzie, podwiązywany. Pasy mocno wupełnione.

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci