Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Onbuhimo...

Onbuhimo 7

marysiowamama

Kolejne onbu tym razem w wersji kociej. Egzemplarz ciut większy od testowego który powstał na początku, mam nadzieję że będzie pasowało.

Onbuhimo 6

marysiowamama

Wracamy do życia i zarazem do szycia ;) Właśnie skończyłam onbu nr 6. Na prośbę pasy węższe, wypełnienie krótsze, obszycia końcówek pasów oraz wszysty na stałe kaptur. Standardowo onbu ma wypełnione boki oraz górną krawędź.

Onbuhimo 5

marysiowamama

Onbu uszyte na zamówienie. Całość z bawełny w tym szmatka z mojego najnowszego ministosiku. Boki podcięte wypełnione gąbką, góra dla komfortu dziecka także zmięczona. Pasy grubo wypełnione.

Onbuhimo 4

marysiowamama

Onbu szyte na zamówienie. Całość szyta z czarnego sztruksu i bawełny z kolekcji Laurel Burch. Aplikacje robione maszynowo. Pasy na życzenie mniej wypełnione, wąższe, paski od kapturka znacznie dłuższe. Góra oraz boki wypełnione gąbką.

Onbuhimo 3

marysiowamama

Do wczorajszych torebek doszyte nosidło onbuhimo. Biała bawełna łączona z cudną tkaniną Marimekko. Całość na zamówienie.

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci