Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Mei Tai woolloomooloo 294 - NA SPRZEDAŻ / FOR SALE

marysiowamama

 

W tzw międzyczasie zaczęłam dwa pozakolejkowe nosidła z których jedno właśnie skończyłam. Całość wg mojego pomysłu z tym co kocham - z jednej strony meksykańskie czachy. Uwielbiam ten motyw. Niestety tkaniny te są mocno deficytowe i najczęściej sprowadzane zza oceanu. Tu zużyłam już ostatni kawałek z moich zapasów :( Z drugiej natomiast strony kociak. Ale nie jest to zwykły kot ;) To panel projektu Laurel Burch amerykanki której koty są jedyne w swoim rodzaju i zachwycają mnie od lat. Jak się przyjrzycie to jedna z ramek - ta w kolorze niebieskim to także tkanina Laurel. Kolorowo ;) tak lubię :) Zwłaszcza jak za oknem jest szaro i ponuro jak teraz.

Nosidło jest w rozmiarze uniwersalnym, czyli starczy od początku do...tu zależy od wielkości dziecka ale u nas ten rozmiar był użyciu aż do 2,5 roku życia naszej pociechy. Na życzenie podam wymiary.

Na więcej pytań chętnie odpowiem : woolloomooloo@op.pl lub na naszym profilu na fb

 DSCF1514

 

DSCF1510

DSCF1507

DSCF1509

DSCF1511

DSCF1506

DSCF1513

DSCF1515

DSCF1516

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci