Menu

PO GODZINACH...

Wieczorem kiedy dzieci zasypiają wpadają mi do głowy różne pomysły o których poniżej... To co zajmuje mnie najbardziej to projektowanie i szycie nosidełek mei tai. A WOOLLOOMOOLOO to naturalna konsekwencja mojej pasji tworzenia.

Batikową przygodą czas zacząć :)

marysiowamama

Chyba muszę zrobić nowy dział na blogu pt BATIK. Wczoraj miałam okazję być na świetnych warsztatach w miejscu które odkryłyśmy zupełnie niedawno a będące całkiem niedaleko i organizujące takie perełki jak np warsztaty z batiku . Zwie się to miejsce HOP-SASA i myślę że jeszcze nie raz uda nam się skorzystać z jego dobrodziejstw. Ale wracając do batiku, to dziedzina w której chyba łatwo połknąć bakcyla i pomimo że nigdy nie byłam mocna w rysunku (co widać na przykładzie "mojego" motyla ;) ) To jednak posiłkując i inspirując istniejącymi wzorami można stworzyć istne cuda. Już widzę zadowoloną minę męża mego który obok maszyny do szycia, pudeł z tkaninami, nićmi itd zastanie jeszcze porozstawiane miednice z farbami :))) A cd z pewnością nastąpi. Chodzą mi po głowie torby z batikiem. A poniżej moje pierwsze w życiu farbowania.

*Dorota dzięki za wyciągnięcie ;)

I pod światło


Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • rysanka

  Prześliczne! Ta ładnie wyglądają, że ja nie wiem o jakich anty zdolnościach rysunkowych Ty piszesz?

 • Gość: [dorcik81] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  polecam się na przyszłość:) na grafikę i fotografię też idziemy :)

 • Gość: [yfcia] *.adsl.inetia.pl

  Suuuper! Bardzo mi się podoba i troszkę zazdroszczę :)

 • Gość: [maga tymonowa: ] *.pl

  Marta, szacun kobieto!
  przy 2 dzieciach , pracy ty masz jeszce czas na takie cuda! podziwiam naprawdę. Ja zaczelam pracowac i mam Tymona i w weekend nie wiem kim jestemO i czego chce...
  sciskam i piekne To !

© PO GODZINACH...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci